PILETIINFO

Lõuna-Eesti ralli katsetele ja hooldusparki pääseb vaid piletiga, ühe pääsme maksumus on 18€, pääse kehtib mõlemal päeval kõigil katsetel.

Pääsme saab soetada eelmüügist veebiaadressilt www.piletitasku.ee. Digitaalne pääse vahetatakse rallil kohapeal käepaela vastu, kus toimub ühtlasi ka COVID-i alase dokumentatsiooni kontroll. Ralli hoolduspark on kõigile kontrollitud külalistele avatud.

Lisaks saab digipileti vahetada välja käepaela vastu võistluskeskuse juures olevas telgis:
laupäeval kell 15:00 – 19:00
pühapäeval kell 9:00 – 12:00

 

INFO PEALTVAATAJATELE

Pealtvaatajad pääsevad Lõuna-Eesti ralli katsetele ja hooldusparki piletiga, kuid korraldaja palub arvestada, et seoses COVID-19 viiruse leviku tõusuga on Eesti Vabariigis rakendatud ürituste läbiviimise osas lisameetmeid. Seetõttu tuleb kõigil osapooltel üritusele tulles esitada üks allolevatest dokumentidest:

1) Covid-19 vastu vaktsineerimise tõend;
2) Covid-19 läbipõdemise tõend (viimase 6 kuu jooksul);
3) Negatiivset tulemust tõendava antigeeni kiirtesti sertifikaat (mitte vanem kui 48h) ja peab kehtima ka pühapäevasel (29.08.2021) võistluspäeval;
4) Negatiivset tulemust tõendava PCR-testi sertifikaat (mitte vanem kui 72h) ja peab kehtima ka pühapäevasel (29.08.2021) võistluspäeval.

Lõuna-Eesti ralli 2021 COVID-19 testimispartner on Confido. Kasutades sooduskoodi RALLI on kõikidel rallisõpradel võimalik teha Confido testimispunktides COVID-19 antigeeni kiirtest vaid 17€ eest. Testi tegemine koos tõendi saatmisega e-mailile võtab aega kokku 30 kuni minutit. Confido testimispunktid asuvad üle Eesti, täpsema info leiab veebilehelt www.confido.ee.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

KAS PEALTVAATAJAD ON RALLILE LUBATUD?

Pealtvaatajad pääsevad Lõuna-Eesti ralli katsetele ja hooldusparki piletiga, kuid korraldaja palub arvestada, et seoses COVID-19 viiruse leviku tõusuga on Eesti Vabariigis rakendatud ürituste läbiviimise osas lisameetmeid. Seetõttu tuleb kõigil osapooltel üritusele tulles esitada COVID-19 tõend.

KAS RALLI ON PEALTVAATAJATELE TASULINE?

Jah, kiiruskatseted on pealtvaatajatele tasulised.

Lõuna-Eesti ralli katsetele ja hooldusparki pääseb vaid piletiga, ühe pääsme maksumus on 18€, pääse kehtib mõlemal päeval kõigil katsetel.

Pääsme saab soetada eelmüügist veebiaadressilt www.piletitasku.ee. Digitaalne pääse vahetatakse rallil kohapeal käepaela vastu, kus toimub ühtlasi ka COVID-i alase dokumentatsiooni kontroll. Ralli hoolduspark on kõigile kontrollitud külalistele avatud.

Lisaks saab digipileti vahetada välja käepaela vastu võistluskeskuse juures olevas telgis:
laupäeval kell 15:00 – 19:00
pühapäeval kell 9:00 – 12:00

KUST MA LEIAN RALLI KAVA?

Pealtvaatajatele mõeldud ralli kava on leitav siit samast veebilehelt või rallinädala kolmapäeval (25.08.2021) ilmuvast Autolehest.

KAS Ralli hoolduspark on pealtvaatajatele avatud?

Piirangutest tulenevalt on võistluste korraldaja otsustanud lubada hooldusparki vaid pääsmetega ja kontrollitud külalised.